První konzultace v centru Cambridge Weight Plan

První návštěva centra a  certifikovaného poradce Cambridge Weight Plan je obvykle začátkem nového života. Čeká nás nelehká cesta, ale o to krásnější bude výsledek.

Konzultace v centru Cambridge Weight Plan

Hlavní slovo máte vy

Na první návštěvě Cambridge Weight Plan centra budete mít hlavní slovo vy!  Budete hovořit o tom, co vás přivedlo, co je vaším cílem, jaké máte zdravotní problémy, alergie a podobných informacích. Z naší strany pak budou kladeny doplňující otázky a na jejich základě se dozvíte, co vás v Cambridge Weight Plan programu čeká a jaký bude postup. Toto setkání je nejdůležitějším krokem - poznáme vás a dokážeme vám naslouchat a tím s vámi nejlépe celý program projít.

Stravovací návyky

Dalším bodem je zhodnocení vašeho dosavadního stravovacího režimu - co, jak a kolik toho sníte, kolik tekutin denně vypijete a co máte rádi. Vše je pro nás a důležité a čím více toho víme, tím lépe s vámi dokážeme komunikovat a pomoci vám v celém průběhu programu

Vážení a měření

Důležité nejsou jen kilogramy, ale také centimetry a procenta. Pro někoho nepříjemné vážení a měření obvodu pasu (boků), je nezbytnou součástí první návštěvy. Z osobní zkušenosti víme, že tento pocit bývá jen na první návštěvě, při dalších setkáních se to stane nejen běžnou součástí, ale také příjemným momentem. V některých Cambridge Weight Plan centrech budete zváženi na diagnostickém přístroji Inbody - tento přístroj odhalí množství tuku, vody a svalové hmoty ve vašem těle a to vše v kilogramech. Součástí tohoto přístroje je již i program, který vás orientačeně přemeří na krku, rukou, nohou, hrudi, pase, bocích a stehnech. Může tedy odpadnout osobní meření. Přístroj také odhalí kolik cm2 viscerálního tuku v oblasti dutiny břišní máte.

Vybereme společně vhodný CWP program

V okamžiku, kdy máme všechny informace pohromadě, a to včetně osobní anamnézy (prodělané nemoci, operace, chronická onemocnění, alergie a samozřejmě dlouhodobě užívané léky atd.), zhodnotíme je a určíme, zda je pro vás zahájení Cambridge Weight Plan programu vhodné. Každá informace je pro nás důležitá, a tak stud není na místě. Nemusíte se ničeho obávat.

Podívejte se na mapu center a nejděte nejbližšího certifikovaného poradce - HLEDEJTE ZDE

Pohyb je důležitý

Pohybové aktivity jsou při redukci a následném, udržení váhy nezbytné. Pokud nám při první návštěvě sdělíte, že aktivně sportujete budeme vás v této činnosti samozřejmě i nadále podporovat. Nebudete tedy muset svůj režim nijak měnit. V případě, že do vašeho života sport nepatří, nedoporučuje se v prvních 14 dnech programu s cvičením začínat. S výběrem vhodného sportu a aktivit se při konzultacích poradíte se svým certifikovaným poradcem Cambridge Weight Plan.

Nebojte se zeptat

Nejen při první návštěvě Cambridge Weight Plan centra, ale stejně tak i po celou dobu programu, se svého certifikovaného poradce ptejte na cokoliv, co vás zajímá. Nic si nenechávejte pro sebe - každá informace je důležitá. Cambridge poradci se obvykle stanou skvělými partnery, o které se při cestě za ideální váhou můžete kdykoliv opřít.

Fotografie pro vás budou důležité

Při první návštěvě Cambridge Weight Plan centra proběhne také „rychlé“ focení vaší celé postavy. Hlavním důvodem tohoto kroku je vizuální porovnání, protože na fotografiích, které vzniknou před v průběhu a po Cambridge Weight Plan programu, pak nejlépe vyhodnotíte, jak se vaše tělo mění. A věřte nám - nebudete věřit vlastním očím, co jste společně dokázali.

Co si z první kontultace odnesete

Než se v Cambridge centru rozloučíte a vyberete si vhodné produkty pro vašich prvních 14 dnů (42 nebo 56 jídel) a shakert. Také obdržíte brožurku s podrobnými informace a radami, kontraetikety v české jazyce a samozřejmě také nezbytný kontakt na vašeho poradce. Produktů Cambridge Weight Plan je mnoho, a to jak slaných, tak sladkých. Ať už máte jakékoliv chuťě, s naším jídlem vaše chuťové pohárky dozajista uspokojíte. Nezbytnou součástí Cambridge jídel jsou také doplňky jako vláknina, pěna k zahuštění, ale i sladké či slaný nápoj Golden Vegetable.

Než se se svým Cambridge poradcem rozloučíte nezapomeňte domluvit si termín vaší první kontroly, která probíhá za týden po zahájení programu.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: