Cambridge Weight Plan Dr. Šťastná Marie

Cambridge Weight Plan Dr. Šťastná Marie

Dr. Šťastná Marie

Olomouc, 28. října 458/13
+420 608 811 410

marie.stastna@cambridge-diet.cz

PO- PÁ dle telefonického objednání

Objednejte se na konzultaci

Cambridge Weight Plan Dr. Šťastná Marie, 28. října 458/13, Olomouc

 
 
   
 

Jmenuji se Marie Šťastná a do roku 1997 provozuji v centru Olomouce Studio Felix se službami, které mají co do činění s lidskou vizáží. V průběhu let jsem zjistila, že klientky a klienti mohou být spokojeni se svými vlasy, s pletí, mohou si nechat poradit, jak změnit svůj osobní styl. Jediné, v čem jsem jim nemohla nabídnout pomoc, bylo řešení nadváhy. A věřte, že ta trápí mnoho lidí, i když se často tvrdí, že jim nevadí.

Ke Cambridge weight plan mě vlastně přivedla náhoda. Jela jsem vlakem z Prahy a do rukou se mi dostal časopis s článkem Zbavte se břicha, zlepšíte své zdraví. Byl to rozhovor s prof. MUDr. Vladimírem Teplanem, DrSc., který se problematikou obezity zabývá přes 30 let. Tam jsem se dozvěděla první informace o programu hubnutí CWP. Velmi mne to zaujalo a byla jsem odhodlaná, že to zkusím.

Asi za týden přijel můj dospělý syn, mimochodem trpěl v té době nadváhou, a nechtěl nic jíst s tím, že má svoje jídlo. Tehdy jsem poprvé uviděla produkty CWP a dokonce je i ochutnala. Syn vyprávěl o svém stravovacím režimu i o plánu zhubnout 18 kg. Váhala jsem s úsudkem a čekala, až budu na synovi vidět první výsledky. Když měl po prvním měsíci 8 kg dole, rozhodla jsem se, že se také zbavím tukových polštářů a domluvila jsem si schůzku s poradkyní CWP.

Netrpěla jsem sice nadváhou, ale znáte ženy, nikdy nejsou se sebou spokojeny. A tak jsme byli na hubnutí dva. Sdělovali jsme si, co nám chutná, jak nám mizí centimetry kolem pasu.

A výsledek? Syn zhubl svých naplánovaných 18 kg, já svých 7 kg a váhu si stále držíme.

A proč jsem se rozhodla stát se poradcem? Protože chci dopřát všem, které nadváha trápí, aby zažili ten pocit spokojenosti se svým tělem, ale i se zlepšeným zdravotním stavem. A pochvala od okolí, to už je jen třešnička na dortu.

cambridge diet stastna marie cambridge diet stastna marie

Reference centra:

Petr Uvízl

22.11.2016

Petr Uvízl  -   Můj příběh

uvizl-reference-klient-cambridge-diet-stastnaMůj příběh se podobá spoustě příběhů tzv. Husákových dětí. Překročil jsem čtyřicítku, aniž bych si všiml. Moje životní tempo je rychlé – práce, rodina, koníčky a tak pořád dokola.

Jídlo? Neřeším. Odpočinek? Neřeším. Zdraví? Neřeším.

A pak to přišlo.

Věnuji se hudbě, vystupuji na koncertech a v souladu se zaměřením kapely oblékám na koncerty outfit jako ostatní. Jenže co se děje? Košile se zmenšila, kalhoty také. Zadržuji dech, abych se do toho nacpal. Před odchodem na pódium kouknu do zrcadla. Co to proboha je, to nejsem já! Ten chlap má břicho!

Další týden. Sedím v autě a jedu ke klientovi. Mám hlad jako pes. Já jsem vlastně nesnídal. Zastavuji na benzínce. Bageta to jistí. A pořádné kafe k tomu. Odpoledne se zase tělo ozývá, skočím do lahůdek, 20 deka vlašáku a 3 rohlíky. A navrch kola. Pak zkouška s kapelou, ale já jsem nevečeřel. Ještě, že soused udil. Domácí uzené, chlebík a spláchnout pivem. A teď rychle spát, ráno mě čeká zase práce.

Sedím u obvoďáka a nechápu, proč mě ještě někam posílá. Copak vysoký tlak je něco strašného? Vždyť ho má skoro každý. Domů si nesu tablety Prestarium neo combi.

Já a léky? Tak to ne, s tím se musí něco udělat. Prý existuje nějaká rychlá a bezpečná dieta. Do rána jsem rozhodnutý, domlouvám si schůzku v Cambridge centru v Olomouci u paní Dr. Šťastné.

Dál už to všichni znáte.

Výsledek – super. Za měsíc  oblékám kostým na vystoupení s kapelou. Kluci ukazují pochvalná gesta. Jsem to zase JÁ.  Ne tak úplně.

Chybí mi 9 kg živé váhy, z toho 5,4 kg tuku.Pásek utahuji o 10, cm. A co je pro mne nejvíc, tlak mám v pořádku.

A život zase běží úprkem. Jenže já už jsem se změnil. Cítím se báječně a tak už to zůstane !

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: