Lékaři doporučují Cambridge Weight Plan

Prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc.

Prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc. absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, klinickou praxi získal nejprve na interním oddělení Thomayerovy nemocnice, dále na III. interní výzkumné základně IKEM a následně Klinice nefrologie IKEM, kde byl 10 let přednostou kliniky. Současně vedl i výuku lékařů v nefrologii, interně a metabolismu a výživě. Touto problematikou se zabývá více než 30.let , v posledních letech pak především otázkou obezity a metabolismu tukové tkáně a možnostem, jak tyto pacienty léčit dietou ev. doplněnou tělesným cvičením. Má odborné atestace z vnitřního lékařství I. a II.st., z nefrologie a z metabolismu a výživy. Je profesorem vnitřního lékařství na Univerzitě Karlově v Praze a doktorem lékařských věd. Je autorem řady monografií a článků v problematice obezity především u nefrologických nemocných v domácím i zahraničním písemnictví. Často přednáší na zahraničních i domácích kongresech problematiku metabolických poruch a výživy s ohledem na tukovou tkáň. Je členem řady mezinárodních odborných společností a čestným členem české, maďarské a slovenské nefrologické společnosti..

specializace:
problematika obezity

 

 

Prof MUDr Vladimír Teplan, Dr

MUDr. Hana Šebková

soukromá praxe České Budějovice

K Cambridge Weight Plan mě přivedly klientky, které měly již pozitivní zkušenosti a dojížděly do poradny k ing. Libuši Janebové v Praze. Nastudovala jsem vše co se Cambridge týče a začala s poradenstvím. Zkušenosti téměř desetileté mne přesvědčují o tom, že tato opravdu světová a očistná dieta je bezkonkurenční. Důležitou zárukou úspěchu celého programu je její zastřešení Cambridge callidge. Seznámila jsem se s nimi na mezinárodním symposiu na Kypru a byla jsem nadšená jejich prací, výsledky i celkovým velmi kolegiálním přístupem. Zejména z pohledu lékařky mohu tento program vřele doporučit.

specializace:
praktický lékař České Budějovice

Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan od roku 2004

 

 

hana sebkova mudr. cambridge diet cetnrum ceske budejovic

MUDr. Anna Pánková

jsem lékařka, absolventka Univerzity Karlovy v Praze. Vedle své odbornosti (rentgenolog), mne celý můj profesní život zajímají psychosomatická onemocnění, k nimž krom ostatních chorob bezesporu patří i obezita a její léčba. Po ukončení praxe jsme se z Prahy přestěhovali do Františkových Lázní, kde jsem si otevřela poradnu pro poruchy výživy a nadváhy. S Cambridge Weight Plan (dříve Cambrideg Diet) jsem se poprvé setkala v roce 2006. Od té doby jsem ji doporučila stovkám pacietů, kteří ji s úspěchem absolvovali.

Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan od roku 2006

  anna pankova cambridge weight plan
 

MUDr. Soňa Semrádová

Jmenuji se Soňa Semrádová, jsem lékařka všeobecné medicíny a své pracovní zkušenosti jsem získala ve výzkumu i v praxi , jak na brněnské lékařské fakultě, tak i v rámci pětiletého pracovního pobytu v univerzitní nemocnici (AKH) ve Vídni. Část své profesní kariéry jsem se věnovala farmakologii a farmacii.
V současnosti se ve své poradně  kromě výživového poradenství zaměřuji i na Anti-aging a s tím související otázky zdravého životního stylu.
S konceptem Cambridge Weight Plan jsem se poprvé setkala před asi 10 lety. Po prostudování dostupné literatury a osobní zkušenosti s dietou jsem se rozhodla využívat ji i pro snižování nadváhy svých klientek v poradně. Po celou dobu mne tento výjimečný program nezklamal nejen v rámci snižování nadváhy, ale i při udržování váhového úbytku za dodržování doporučeného režimu.
Oceňuji na něm zejména to, že díky komplexnímu spektru veškerých  živin lze i při extrémně nízkém energetickém obsahu stravy  normálně pracovat i využívat volný čas k běžným sportovním aktivitám. Další výhodu programu spatřuji i v tom, že příprava jídel je naprosto jednoduchá a šetří čas, takže i ti nejvytíženější nemají problém si je v odpovídající dobu připravit. Perfektně propracovaný je také pozvolný přechod na normální stravu, během kterého si klienti nenásilně osvojí správné výživové návyky a  díky tomu se jim daří váhu dlouhodobě udržovat.

Moje osobní zkušenost zcela odpovídá poznatkům z rozsáhlých klinických studií, které potvrzují kromě účinnosti dietního režimu také jeho naprostou bezpečnost pro zdravé klienty. Obrací se na mne také řada kolegů lékařů, kteří pak díky svým pozitivním zkušenostem doporučují program dále svým pacientům. Je potěšující, že se i díky nim daří s pomocí Cambridge Weight Plan měnit k lepšímu životy čím dál tím více lidem.

Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan od roku 2008

 

 

sona semradova cambrodge weigt plan

MUDr. Petr Vyplel

Mé motto zní: dieta Cambridge -  překvapivě efektivní a efektní pro zlepšení kvality života.

specializace:
Všeobecná chirurgie s profilací na laparoskopickou chirurgii
Endoskopie horního zažívacího traktu
Léčba obesity zavedením intragastrického balonku
Koordinace programu bariatrické chirurgie

 

vyplel

www.surgalclinic.cz

 

prim. MUDr. René Moster, CSc.

Naše společnost se aktivně věnuje konzervativní i chirurgické léčbě  kloubního poškození - osteoartrózy, zejména buněčné terapii - léčbě kmenovými buňkami. Je to TOP léčba kloubního poškození.

Součástí komplexní léčby osteoartrózy je jistě i úprava tělesné  hmotnosti. K tomu lze dopomoci zejména vhodnou dietou, která neoslabí organizmus. V letošním roce setkali s mimořádnými úspěchy v redukci hmotnosti a to díky Cambridge Diet, kterou svým pacientům s nadváhou doporučujeme.

Více o léčbě kmenovými buňkami najdete na webových stránkách a v Diskuzním fóru Revmacentra.

 

moster www

www.lecbakmenovymibunkami.cz

 

MUDr. Jitka Novotná

S touto dietou jsem se setkala v rámci svého jarního detoxikačního programu a od té doby mohu jen chválit, chválit a chválit.

Jsem velice vytížená a tento způsob života s sebou nese i nezdravý životní styl, žádný prostor na jídlo a smrtelnou únavu. Příprava jídla zabere minimum času,člověk si velmi rychle zvykne na pravidelný režim a nakonec zjistí, že ani po přechodu z produktů Cambridge na běžnou stravu není problém si tento režim udržet.
Cambridge Weight Planje skvělý způsob, jak jednoduše začít lépe...lépe žít, lépe jíst, lépe přemýšlet o svém programu, lépe nakupovat potraviny, lépe vařit, lépe směrovat své přátele a pacienty, potkávat nové lidi, mít více energie...

Jsem lékař - anesteziolog a prakticky každý den se na sále nebo na oddělení ARO setkávám s pacienty s obezitou, kteří mají veškeré komplikace, které tento stav jen může přinést.

Upřímně, obézní pacient je noční můrou anesteziologa. Od komplikujících onemocnění a nebezpečí obtížné až nemožné intubace, přes komplikované polohování, nevypočitatelné dávkování léků, nekonstantní buzení, po nesnadnou pooperační péči, hojení ran a časté pooperační komplikace.
Vzhledem k tomu, že jsem si sama tuto dietu vyzkoušela, vidím jako velmi přínosné, aby lékaři všeobecně tuto dietu doporučovali všem svým obézním pacientům a zvláště těm, kteří si plánují jakýkoliv operační zákrok.

Jitka Novotná, ARO, Surgalclinic s.r.o, ARO Nemocnice Hustopeče, ambulance praktického lékaře, ZZS JMK

 

 

 novotna jitka

 

 

MUDr. Iva Tomášková

Specializace:
interní a předoperační vyšetření

   
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: