Cambridge Weight Plan v ČR více jak 15 let

libuse janebova cambridge weight plan Ing. Libuše Janebová se stala v roce 1999 výhradním dovozcem a distributorem velmi nízkoenergetické Cambridge Diet (výrobce Cambridge Manufacturing Company Ltd, Corby, UK) pro Českou a Slovenskou republiku.

V lednu 2000 bylo v Praze otevřeno první Centrum pro snižování nadváhy. Brzy následovalo Brno, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, Ostrava, Semily a další.

V roce 2013 ing. Janebová založila společnost CWP výživové poradenství s.r.o., která se s plnou platností stala výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku.

Centra nabízí produkty Cambridge Weight Plan a odborné vedení při hubnutí a přechodu na pevnou stravu. Pro zajištění bezpečného používání diety a správného přechodu na zdravý životní styl je Cambridge Weight Plan distribuována pouze prostřednictvím vyškolených poradců.

Předností Cambridge centra pro snižování nadváhy je individuální přístup ke klientovi, stálá podpora a motivace, odborný dozor, široká nabídka programů hubnutí a široký sortiment produktů.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: