Co jsou programy Cambridge Weight Plan

Cambridge Weight Plan obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny a minimum tuků. Tři porce denně obsahují 100% vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vaše tělo denně potřebuje.

Co jsou programy Cambridge Weight Plan

Nízký obsah sacharidů je klíč k úspěchu Cambridge Weight Plan

Tělo ukládá energii ve dvou formách: jako tuky a jako sacharidy (v podobě glykogenu uloženého v játrech). Právě této zásoby tuků se chcete zbavit. Jako první začne tělo spalovat uložený glykogen. Teprve když je zásoba sacharidů spotřebována, začne využívat vlastní tukové rezervy. Malé množství sacharidů, které produkty Cambridge Weight Plan obsahují, přemění tělo ihned na energii. Vzhledem k tomu, že toto množství je nedostatečné, začne tělo využívat sacharidy z vlastních zásob. Přibližně po třech dnech (u někoho to může být dříve, u někoho později)  se zásoby glykogenu spotřebují a tělo začne využívat jiný zdroj energie, tedy vlastní tukové zásoby.

Situace, kdy dochází ke spalování vlastních tukových zásob, vám přinese několik výhod:

  • budete se cítit dobře
  • tělo bude chráněno proti ztrátě netučných tkání
  • pocit hladu se bude zmenšovat

Snížený pocit hladu vám usnadní překonat chuť na jídlo. Navíc, budete mít pocit, že vše máte pod kontrolou. Tyto přednosti a rychlý úbytek váhy vás podpoří v chuti pokračovat.

Pokud budete mít potřebu doplnit si informace nebo cokoli konzultovat, můžete volat svému certifikovanému poradci. Pravidelné kontroly a pravidelný kontakt s vaším poradcem vám usnadní užívání programu - diety a dosažení vysněného cíle. Jakmile získáte vaši ideální váhu, váš poradce vám vysvětlí a poradí jak si váhu udržet.

Jakmile program Cambridge Weight Plan úspěšně dokončíte, doporučujeme vám pravidelné návštěvy ještě ideálně rok poté. Důvodem proč tak činíme je, že po tuto dobu budete pod kontrolou a budete tedy moci se svým poradcem zhodnotit nejen aktuální situaci, ale také případné přibývání na váze zastavit na samém počátku. První návštěva by měla výt cca měsíc po ukončení programu. Poté je dostačující navštěvovat centrum každé 2-3 měsíce. Samozřejmě toto rozpětí je jen na vás.

Přemýšlet o tom, zda chcete změnit svůj život a držet dietu je jednoduché. Proměnit všechna svá předsevzetí a sliby v činy, je však někdy mnohem težší. A proto - na nic nečekejte, nic neoddalujte - začněte ihned jakmile se rozhodnete. Nezáleží jestli je to pondělí nebo středa, červen nebo 2. ledna.

Vyhledejte si svého nejbližšího poradce

 

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: