O Cambridge Weight Plan

Cambridge Weight Plan dříve (Cambridge Diet) je program, jehož hlavním cílem je změna životního stylu, stravovacích návyků a ztráta přebytečných kil. Program je založený na dlouhodobé kontrole váhy, pohybu a správné výživě.

 Cambridge Weight Plan poradci

Zakladatelem tohoto programu je celosvětově uznávaný expert na problematiku obezity, koronárních onemocnění a nemocí srdce Dr. Alan Howard. Jeho cílem bylo nalézt takovou formu výživy, která by lidem umožnila kontrolovat a snižovat váhu.

Rychle snížit nadváhu neznamená, že se ztracená kila stejně rychle vrátí. Rychle znamená pouze to, že program nebo chcete-li dietu, nebudete muset užívat dlouho.

Cambridge Weight Plan obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny a minimální množství tuků, Jedna porce obsahuje 33% DDD (doporučená denní dávka) vitamínů, minerálů a stopových prvků. Dieta může tedy být hlavním zdrojem vaší výživy. Velmi nízký denní příjem kcal znamená, že brzy ztratíte nadbytečné kilogramy tuku a efektivním a zdravým způsobem získáte zpět ideální (vysněnou) váhu.Všichni držitelé certifikátu poradce Cambridge Weight Plan absolvovali školení o produktu a způsobu vedení klientů a kromě toho mají s programem - dietou vlastní zkušenost. To jim umožňuje vcítit se do vašich pocitů, pochopit vaše starosti či potíže a efektivně vás podporovat.

Program Cambridge Weight Plan je složen z několika etap, které je pro kýžený efekt nutné dodržet.

Prvním krokem je konzultace s certifikovaným poradcem, který vás po celou dobu programu povede. Druhým krokem je proces hubnutí, kdy můžete užívat produkty Cambridge Weight Plan jako hlavní zdroj výživy a  dbáte na pitný režim. Třetím krokem je stabilizace, ve které postupně projdete několika kroky s přechodem na pestrou stravu. Zároveň se stanoví optimální denní příjem kalorií, který vám zaručí dlouhodobé udržení získané váhy. Čtvrtým krokem, a tím nejdůležitějším, je udržení získané váhy. V tomto stadiu je podstatné nevrátit se ke starým stravovacím návykům, omezit tuky a cukry, dopřát si dostatek zeleniny, vlákniny a samozřejmě pohybu.

V průběhu a po ukončení Cambridge Weight Plan programu si osvojíte principy zdravého životního stylu.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: