6 kroků k ideální váze

Základním pilířem programů Cambridge Weight Plan je těchto 6 kroků. Každý z nich je nedílnou součástí všech programů. Kroky je nutné projít jak v případě redukčního programu, tak v případě pročišťujícího programu - kúry.

cambridge weight plan krok k idealni vaze

Všechny kroky jsou nedílnou a nezbytnou součástí všech Cambridge Weight Plan programů. Jejich dodržení je nezbytné pro úspěšné ukončení programu a zamezení jojo efektu, kterého se každý tak obává.

Cambridge kroky byly sestaveny tak, aby zaručily pozvolný a zdravý přechod z redukčního programu na zdravou vyváženou stravu. Současně jsou důležitým vodítkem pro klienty, kteří nemohou např. ze zdravotních důvodů zahájit krok 1. V tomto případě bude postup opačný - program bude zahájen na vyšším stupni s možností sestupu.

Rozhodnete-li se do programu vstoupit, budete o každém kroku detailně informováni vaším Cambridge poradcem. Budete seznámeni nejen o průběhu vašeho programu, ale také o tom jak dlouho v každém kroku setrváte.  Váš poradce vám také na vstupní konzultaci navrhne krok, který pro vás bude nejvhodnější.

Rozhodli jste se se svou váhou něco udělat? Vyhledejte si Cambridge centrum nejblíže k vám.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: