6 kroků k ideální váze

Základním pilířem programů Cambridge Weight Plan je těchto 6 Kroků. Každý z nich je nedílnou součástí všech programů. Kroky je nutné projít jak v případě redukčního programu, tak v případě pročišťujícího programu - kúry.

Všechny Kroky jsou nedílnou a nezbytnou součástí všech Cambridge Weight Plan programů. Jejich dodržení je nezbytné pro úspěšné ukončení programu a zamezení jojo efektu, kterého se každý tak obává.

Kroky programu Cambridge Weight Plan byly sestaveny tak, aby zaručily pozvolný a zdravý přechod z redukčního programu na zdravou vyváženou stravu. Současně jsou důležitým vodítkem pro klienty, kteří nemohou např. ze zdravotních důvodů zahájit Krok 1. V tomto případě bude postup opačný - program bude zahájen na vyšším stupni s možností sestupu.

Rozhodnete-li se do programu vstoupit, budete o každém Kroku detailně informováni vaším Cambridge Weight Plan poradcem. Budete informováni nejen o průběhu vašeho programu, ale také o tom, jak dlouho v každém Kroku setrváte.  Váš poradce vám také na vstupní konzultaci navrhne Krok, který pro vás bude nejvhodnější.

Rozhodli jste se se svou váhou něco udělat? Vyhledejte si Cambridge centrum nejblíže k vám.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: