Jak začít?

Jednoduše. Vyhledejte si nejbližší Cambridge Weight Plan centrum a objednejte se. Není nad čím přemýšlet. Vaše rozhodnutí začít je to nejzásadnější a čím dříve začnete tím lépe. Nečekejte na pondělí nebo 2. ledna i dnes je ten pravý čas.

 cambridge weight plan jak zacit

Nadváha není zdravá. To dnes ví snad každý. Vedle toho, že máme problémy s výběrem oblečení a nadbytečná kila nás omezují v pohybu, nadváha představuje i zdravotní rizika.

Jak zhubnout jednou a navždy? No to je přeci jasné – změnou životního stylu. A to už tak jednoduché není. Velkým pomocníkem vám může být právě váš Cambridge poradce. Jakmile si ujasníte pravděpodobnou příčinu vaší nadváhy, je třeba vypracovat strategii hubnutí. Kdy začít je další z klíčových otázek. Nejlepší je začít ihned!

Cambridge Weight Plan nabízí řádu flexibilních programů pro kontrolu váhy. 30 let zkušeností ve světě a více jak 15 let zkušeností v České republice a na Slovensku dává klientům jistotu profesionální pomoci založené na výzkumu i praxi. Proškolený poradce vám pomůže individuální problémy s váhou vyřešit.

Lékaři vidí tyto klinicky testované programy jako možnou alternativu při boji s nadváhou. Produkty jsou vyráběny v režimu GMP (Správná výrobní praxe) v EU a odpovídají legislativě EU.

Centrum Cambridge Weight Plan si můžete vyhledat zde

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: