Krok 1 - Program pro efektivní, účinné a bezpečné hubnutí

Rychlost s jakou lidé ztrácejí nadbytečné kilogramy je velmi individuální. Z klinických studií vyplývá, že ženy při kompletní náhradě jídla ztratí 6 - 8 kilogramů za měsíc, muži o něco více. Jak dlouho budete program Cambridge Weight Plan držet závisí na celkovém počtu kilogramů, které chcete ztratit a na vašem individuálním způsobu hubnutí. cambridge weight plan krok 1

 

V prvním Kroku se stávají jídla Cambridge Weight Plan hlavním zdrojem výživy, a to při 3-4 produktech za den s ohledem na vaši výšku, váhu a pohybovou aktivitu, případně náročnost vašeho zaměstnání. Každý den je třeba sníst doporučené množství porcí a vypít min. 2,5 l (ideálně 300 - 400ml na 10 kg váhy) povolených tekutin (do povolených tekutin nepočítáme kávu a černý čaj).

Tento Krok trvá 2 - 12 týdnů a je nutné držet ho pod odborným dohledem certifikovaného poradce Cambridge Weight Plan. Po jeho ukončení následuje fáze stabilizace a přechodu na vyváženou zdravou stravu pomocí dalších Kroků. V případě, že chcete větší úbytek váhy a s Krokem 1 pokračovat, bude nejpozději po 12týdnech vložena Stabilizace. Zároveň je nutné absolvovat každý 3 až 4 týden tzv. týden s extra porcí. Po ukončení Stabilizace budete moci v Kroku 1 opět pokračovat.

Nejlepší způsob jak co nejefektivněji a bezpečně zhubnout je držet Cambridge Weight Plan jako hlavní zdroj výživy. To znamená, že běžná strava může být z velké většiny nahrazena širokým sortimentem plnohodnotných, nutričně vyvážených dietních polévek, koktejlů, kaší, jídel a tyčinek.

Každý den tak budete konzumovat zvolené porce Cambridge Weight Plan produktů. Budete-li užívat méně porcí než vám poradce doporučí, nebude vaše váha klesat rychleji - své tělo naopak oberete o potřebné živiny a sami si můžete způsobit nechtěné zdravotní komplikace.

První dny držení programu - diety jsou nejtěžší. Snažte se něčím zaměstnat. Jakmile pocítíte hlad, napijte se vody a pokud je to možné, jděte se projít nebo spát. Snažte se nemyslet na jídlo.

Kromě vody, kterou použijete na přípravu koktejlů a polévek a kaší vypijte každý den doporučené množství tekutin dle vaší váhy z níže uvedených povolených tekutin:

  • voda z vodovodu
  • balená voda bez příchutí minerálky sycené i nesycené
  • černá káva bez mléka a bez cukru
  • káva bez kofeinu bez mléka a bez cukru
  • zelený nebo černý čaj bez mléka, bez cukru a bez citrónu

Káva a čaj obsahují kofein a jsou močopudné - nezahrnují se tedy do celkového pitného režimu. Kávy a čaje pijte tolik jako před zahájením programu  - diety. V průběhu programu nepijte obilné nápoje typu Caro.

Pití jakéhokoliv alkoholu je v programech Cambridge Weight Plan přísně zakázáno!


Jídlo, které obyčejně přijímáte, se z velké části skládá z vody. Nyní, když držíte výživový program - dietu, musíte dostatečně pít. Tím předejdete problémům jako dehydratace, slabost, bolesti hlavy, bolesti svalů, zácpy či náladovosti. V průběhu procesu hubnutí vznikají při spalování tuků odpadní látky, které z těla odcházejí močí, stolicí a potem. Jak asi správně tušíte,  dostatečné množství tekutin napomáhá v jejich vylučování.

Cambridge Weight Plan se skládá z vysoce koncentrovaných živin. Pití dostatečného množství vody přispívá k lepšímu ředění minerálů a usnadňuje jejich distribuci v těle.

V Kroku 1 efektivně a bezpečně zhubnete, protože program - dieta obsahuje velmi málo kalorií, přičemž nízký obsah sacharidů je klíčem k úspěchu. Jedná se o nejdůležitější faktor, který umožňuje dlouhodobé držení programu - diety.

Jakmile v průběhu programu sníte nebo vypijete něco nepovoleného, ať už je to jablko, mléko v kávě, nebo jakýkoli jiný cukr, stěžujete si průběh procesu hubnutí. Dochází ke snížení ketogenních látek, tělo ihned pozastaví či dokonce zastaví spalování vlastních tukových zásob a vy přestanete hubnout. Současně se vám vrátí pocit hladu a chutě.

Nezapomeňte, že Cambridge Weight Plan obsahuje všechny potřebné výživné látky, které tělo potřebuje při programu hlavního zdroje výživy. V tomto Kroku je doporučeno konzumovat zejména produkty Cambridge Weight Plan a tekutiny. Jakékoliv jiné, nevhodné, potraviny nebo nápoje nepatřící k dietě mohou narušit požadované výsledky. Vše vždy konzultujte se svým poradcem.  

Po ukončení prvního týdne užívání Cambridge můžete být na sebe hrdí. Podařilo se vám zbavit se několika kilogramů a jste na nejlepší cestě dosáhnout své ideální váhy. Pamatujte si, že úbytek váhy je největší v prvních týdnech užívání diety.

Pomoc a podpora rodiny a přátel je velmi důležitá. Snažte se je přesvědčit, aby vám pomohli. Podpora a ocenění je nejdůležitější v těžkých chvílích (když dostanete chuť na jídlo, při nemoci apod.). Váš poradce zde zaujímá rozhodující roli - obraťte se na něj kdykoli budete potřebovat pomoc.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: