Cambridge Weight Plan pročišťující program - kúra

Součástí Cambridge Weight Plan programů je také jedinečná 14denní nebo týdenní pročišťující a detoxikační kúra. Tento program mohou podstoupit i osoby s nižší váhou či osoby, které mají zájem si své tělo pročistit např. po letních grilovačkách či Vánocích .

 cambridge weight plan programy detox

Pročišťující program je sestaven tak, aby napomohl k pročištění těla a vyplavení všech látek, které si v průběhu roku tělo uloží. Každý z nás velmi rád podlehne mnoha specialitám, které nám naši přátelé, kamarádi a příbuzní tak rádi připravují. A jak tomu tak bývá součástí každého dobrého jídla je také dobré pití v podobě vína, piva či různých sladkých koktejlů. Pročišťující program nebo chcete-li kúra je vhodná v každém období. Je jedno, kdy se do ní pustíte - důležité je, že začnete.

Cambridge pročišťující kúra je 14. denní nebo týdenní program, který pomáhá:

  • k pročištění celého organismu
  • k tomu, abyste se cítili lépe
  • ke zlepšení nálady
  • ke zdravější a čistější pleti
  • k celkovému nastartování organismu na další období

Tato kúra je správným krokem ke změně vašeho stávajícího jídelníčku a prvním krokem k úspěšnému pokračování v měsíčním dietním (redukčním) Cambridge Weight Plan programu, který pomáhá bojovat s přebytečnými kilogramy.

V rámci Cambridge kúry vás čeká:

  • konzultace ve vámi vybraném CWP centru s certifikovaným a vyškoleným poradcem (konzultace trvá přibližně 60 minut)
  • detailní seznámení s Cambridge programem
  • seznámí s produkty, které budete v rámci kúry užívat. Tyto produkty jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR a jsou zařazeny do kategorie nízkokalorických produktů, které jsou určené pro redukci hmotnosti
  • při této konzultaci se neváhejte zeptat na vše co vás zajímá
  • po ukončení 14 dnů je nutná 14denní  stabilizace

Stejně jako měsíční program i zde budete pod dohledem vašeho poradce, který vám bude po celou dobu kúry k dispozici.

Produkty Cambridge Weight Plan splňují podmínky legislativní požadavky EU, ČR i SR.


V nabídce jsou slané polévky - bramborovo-pórková, rajčatová s bazalkou, zeleninová, orientální chilli, kuřecí a žampiónová. Polévky jsou doplněny sladkými koktejly - vybírat můžete z čokoládového, čokoládo-mátového, vanilkového, jahodového, banánového, čoko pomerančového, oříškového, mléčný karamel, lesní plody, mango a kapučíno. Kompletní řadu doplňují také ovesné kaše - přírodní, jablková a pekanová, rýžový pudink s vanilkovou příchutí a samozřejmě jedinečné žvýkací tyčinky - brusinková, burský oříšek, čokoládová, čoko-mátová, pomerančová, toffe. Ve stabilizační fázi pak také Bonus tyčinka Tropical.  Poslední novinky v sortimentu jsou Boloňské špagety a žampiónové rizoto - neváhejte je ochutnat.

Detailnější informace o produktech naleznete zde.

Na nic nečekejte, vždy je ten pravý čas začít. Spojte se s našimi specialisty, kteří vám pomohou zlepšit si zdravotní stav a bojovat s nadbytečnými kilogramy.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: