Výživový plán na míru

V centrech Cambridge Weight Plan (Cambridge Diet) vám zkušení certifikovaní Cambridge poradci sestaví výživový plán na míru.

Výživový plán na míru

Každý z nás je originál, a proto si zaslouží i individuální přístup. K tomu, aby vám naši poradci byli schopni sestavit plán přesně podle vašich potřeb, musí nejprve důkladně poznat vaše návyky. Je pro nás nesmírně důležité vědět, zda svůj volný čas trávíte aktivním odpočinkem, nebo doma s rodinou či jestli se stravujete pravidelně nebo k večeři usedáte zásadně v pozdních hodinách. Faktorů, ovlivňujících chování vašeho metabolismu, je spoustu, a proto je pro sestavení výživového plánu zapotřebí osobní návštěva v jednom z center Cambridge Weight Plan.

Jakmile vás náš poradce pozná, sestaví vám takový výživový plán, který bude přesně vycházet z vašich potřeb, ale zároveň nijak nenaruší váš zaběhlý rytmus. Výsledným efektem vašeho snažení pak nebude jen vytoužená váha, ale především kompletní změna životního stylu, což napomůže výrazně snížit riziko jojo efektu, což také potvrzují naši spokojení klienti.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: